Marcino.pl

Biżuteria z koralików

O mnie

Witaj !

Zapewne szukasz czegoś unikalnego? Kolczyki, naszyjniki, bransoletki i inne ozdoby znajdziesz w sklepie. Porady odnośnie różnych aspektów użytkowania, pielęgnacji biżuterii odnajdziesz na blogu.

O mnie

Nazywam się Marcin Pianka i tworzę biżuterię z koralików. Zajmuję się tym od pewnego pozytywnego zarażenia tą pasją w roku 2013. Na początku było to dość drogie hobby lecz z czasem nauczyłem się rozsądnie używać i zarządzać materiałami. Chęć kreacji znalazła wreszcie ujście i arkusze kalkulacyjne przestały być kwieciste. Teraz gdy to czytasz minęło kilka lat a ja nabrałem już doświadczenia w tej materii. Nie zaliczam siebie do jakiegoś rodzaju ekspertów jednak co jakiś czas przybywają do mnie chętni nauczenia się moich technik. Co jakiś czas gdy pozwala na to zdrowie i pogoda udaję się na sprzedaż swoich wyrobów po okolicznych targach większych i mniejszych miejscowości.

Wszystko rękodzieło

Cała biżuteria, którą widzisz na marcino.pl to wytwór mojego umysłu i rąk zwana potocznie rękodziełem. Mam też coś specjalnego a mianowicie moją kolekcję stokrotek. Zamówisz u mnie wyjątkowe ozdobienie koralikami Twojej broszki po babci. Naprawienie lub „dozdobienie” naszyjnika mamy, który zupełnie przypadkowo zaczepił o rączki małej Hani i pękł na dwie części. Przyozdobienie skrzynki na tytoń dla dziadka. Doszycie błyszczących koralików do ulubionej sukienki by znów lśniła jak nowa. Wszystko to me rękodzieło. Zapraszam do kontaktu i między półki.